UNILAB Laboratuvar Yönetim Uygulaması

Aralık 7, 2019
Laboratuvar Yönetimi Sonuç İzleme

Miteksoft Unilab Hızlı Bakış

UNILAB , ISO 17025 Akreditasyon yeterliliği için gerekli standartlara sahip laboratuvar yönetim uygulamasıdır.

Tek bir uygulamadan bünyenizde bulunan tüm laboratuvarları yönetmenize olanak sağlar. Personel yönetimi , Müşteri yönetimi , Numune kabul işlemleri , Analiz sonuçlandırma , Kalite yönetim sistemi , Takvim görevleri gibi temel uygulamaları ve sistemin işleyişine destek veren birçok alt uygulama barındırmaktadır.

Sesli bildirimlerle desteklenen genel mesajlaşma ve özel mesajlaşma sistemi laboratuvarlarlarınız arasındaki senkronizasyonda size ön ayak olacaktır.

İş Tanımlama , Laboratuvar & Cihaz Tanımlama ,Numune Tanımlama , İndirim Oranları Tanımlama , Method Tanımlama ve Paraf Tanımlama yardımcı uygulamalarıyla kontrol tamamen sizde.

İşlem Raporları , Gelir Raporları , Gider Raporları ,Gider Kalemleri , Müşteri Alacak ve Borç Durumları gibi grafik destekli rapor uygulamarı ile  laboratuvar , personel ve müşterilerinizin  iş akış ve performanslarını kolayca denetleyebilirsiniz.

Kalite Yönetimi ile evrak karmaşası ve masrafa son. Birimlere tek tıklama ile dilediğiniz evrakları sevkedip personel bazında okunup okunmadığını denetleyebilirsiniz. Revizyon sistemi ile aynı evrakın arşiv takibini güncel olarak sisteminizde tutarak , gerek duyduğunuzda birkaç tıklamayla erişebilirsiniz.

Cihaz kalibrasyon süreçlerinizi sizin adınıza uygulamamız takip eder ve günü geçen kalibrasyonları size hatırlatır.

Takvim ajanda uygulaması ile bireysel görevler oluşturabilir veya üst yetkili kimliğinizle personellerinize duyuru ve bilgilendirmeler yapabilirsiniz. Bu duyuruları personellerinizin tanımlı email veya sms lerine anlık olarak bildirim olarak düşebilirsiniz.

Rapor çıktı çeşitliliği ile dilediğiniz siztemden dilediğiniz formatta raporlar alabilirsiniz. Pdf ,doc ,xls ,html ,odt vb. birçok seçenek kullanımınıza sunulmuştur.

 

Uygulama Tanıtım Linki