Donanım & Yazılım Çözümleri


Günümüz şartlarında vazgeçilmezimiz olan mobil iletişimde bizim de bir katkımız olsun dedik ve cihazlarınızı işinize entegre ettik. Müşteri kitleniz ile aranızdaki engelleri kaldırın. Tek bir dokunuşla mekandan bağımsız işlerinize odaklanın. Biz çözüm üretelim siz zamandan tasarruf edin

MitekSoft

Web Tasarım

Sizlerin istekleri doğrultusunda , kurumsal & kişisel web tasarım, entegrasyon , reklam ,seo ve içerik hizmetleri sunmaktayız. Dilerseniz ayrıca sosyal medya takibinizi sizin adınıza biz yapalım. Markanız bizimle farkındalık yaratsın. Bulunabilir olmak ve site tasarımı, müşterilerinize hitap etmenin gerekliliklerindendir.

MitekSoft

CRM&ERP&BI

Günlük iş stresinin yanı sıra müşteri ,personel ,raporlar arasında kaybolmayın. MitekCRM hizmetleri sayesinde birkaç dokunuşla işletmenize hız katın. Anlık hızlı & detaylı raporlamalar , personel ve müşteri takip uygulamaları , İşletme gelir gider takipleri parmaklarınızın ucunda.

MitekSoft

Yazılım Çözümleri

Birbirine benzeyen , 1 eksik 1 fazla uygulamalardan sıkıldınız mı. Siz hayal edin , biz kodlayalım. Başlangıçtan bitişe , sadece size ait uygulamalar geliştiriyoruz. Cihaz bağımsız ,dünyanın neresinde olursanız olun , tasarladığımız uygulamalarla işiniz kolaylaşsın.

MitekSoft

Mobil

Kurumsal veya kişisel mobil ihtiyaçlarınıza , özgün tasarımlarla yön veriyoruz. Araç takip, personel takip , sipariş & stok takip ,harita uygulamaları , web entegrasyonları ve randevu uygulamaları cebinize giriyor. Bir telefon uzağınızdayız.

SECURE DNS

SecureDNS, DNS sorgularına dayalı saldırı türlerine karşı güçlü bir koruma sağlar.

Merkezi yönetim arabirimine sahiptir.

SIEM

Sistem odasındaki bütün cihazlardan toplanmış loglar üzerinden tanımlanmış kurallara göre loglar arasında anlamlı ilişkiler kurarak bilgi sistem yöneticilerini uyaran, yönlendiren önleyici sistemlerdir.

“Mevcut sorunlarınızı çözüme kavuşturuyoruz. Önceliğiniz önceliğimizdir. İşletmeniz bizimle şekillensin.”

CBS Harita Donanım & Yazılım

TopoXplore CBS Yazılımı

TOPOXPLORE MOBİL CBS VERİ TOPLAMA VE GÜNCELLEME YAZILIMI GPS alıcısı ile alan ölçme ve data toplama Esnek, cihaz bağımsız çalışma, Tek yazılımla Mobil ve desktop bilgisayarda kullanma Büyük boyutlu raster ve vektör verilerle çalışmaya imkan veren hızlı grafik motoru Basit dosya formatları: MAP, TAB, EXP, JPG Özel tasarlanmış raporlama ve haritalar Offline çalışabilen arka plan haritaları Tematik harita sınıflandırma araçları; sembol,

SOKKIA CX-50/55 Serisi Reflektörsüz Total Station

• RED-tech teknolojisi reflektörlü EDM • Reflektörsüz 350m • Batarya Süresi Yaklaşık 15saat • On-board yazılımı • Kırmızı Lazer ışığı • Su Geçirmezlik IP66   RED-tech Teknolojisi Reflektörsüz EDM • Hızlı mesafe ölçer 0.9 s. • Geleneksel reflektörsüz mesafe ölçümlerinden SOKKIA noktakonum hassaiyet sistemi. • 30 cm ‘den 350 m’ ye kadar reflektörsüz ölçü. • Ortak eksenli EDM ışını ve lazer

Nava El Tipi Gps Alıcısı

KUSURSUZ GPS PERFORMANSI Yüksek hassasiyetli SBAS özellikli GPS alıcısı ile NAVA serisi,konumunuzu çok hızlı ve hassas şekilde belirler.Kapalı alanlar ve derin kanyonlar bile GPS konumu sağlar. UZUN PİL ÖMRÜ  2 adet AA pil ile çalışan NAVA GPS 15 saat kadar çalışabilir.Özel Li-Ion pil ile NAVA 25 saat kadar çalışabilir GÜÇ SEÇENEKLERİ NAVA GPS ,2xAA,Li-Ion,USB,araç adaptörü veya AC adaptörü ile çalışabilmektedir.

N 72 Sabit Referans İstasyonu

Ürün Açıklaması 220 Kanallı GNSS Referans İstasyonu GLONASS, Galileo ve Beidou izleme Aynı zamanda entegre pil ile Kesintisiz  güç sağlama 16 GB dahili hafıza, 8 gb artırılabilir hafıza desteği Günlük veri kaydı Esnek konfigürasyon yöntemleri Bluetooth,Seri port,Lan desteği LCD ön panel Ürün Özellikleri GNSS ÖZELLİKLERİ Aynı anda izlenebilen uydu sinyalleri ile 220 kanal GPS:L1C/A, L2C, L2E, L5 GLONASS:L1C/A, L1P, L2C/A (GLONASS

Güvenlik

bilgiSİEM Nedir?

Security Information and Event Management

bilgiKVKK & SIEM

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve SİEM

bilgiİBYS

İBYS ve İndirme Linkleri için tıklayın

bilgiISO 27001

ISO 27001 hakkında bilinmesi gerekenler

bilgiSOME

Some Kurulumu

bilgii80 GNSS

Yeni nesil GNSS alıcısı i80

bilgiEBEE SENSEFLY

İnsansız Hava Aracı

bilgiLT600 Endüstriyel Tablet

Ölçümde hassasiyet

İş Ortaklarımız

ABONELİK